![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/4-1.jpeg)
ERASMUS ÖĞRENCİLERİMİZ ÇEK CUMHURİYETİ’NDE
5 Kasım 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/M6.jpg)
KULÜP ÇALIŞMALARIMIZ OKUL GÜNÜMÜZE HEYECAN KATTI
9 Kasım 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/4-1.jpeg)
ERASMUS ÖĞRENCİLERİMİZ ÇEK CUMHURİYETİ’NDE
5 Kasım 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/M6.jpg)
KULÜP ÇALIŞMALARIMIZ OKUL GÜNÜMÜZE HEYECAN KATTI
9 Kasım 2021TED Antalya Koleji İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencileri ilimizde yürütülen AHENK (Antalya’da Hedeflenen Eğitime Nitelik Kazandırma) Projesi kapsamında haftada bir ders saati okuma etkinliklerine devam etmektedir.