Akademik Kadro

Türk Eğitim Derneği, öğretmenleri eğitim kurumlarının hedeflerini gerçekleştirmede en önemli paydaşlar olarak görmektedir. Bu nedenle de okullarında görev yapacak, alanında ve öğretmenlik mesleğinde yetkin öğretmenlerin seçiminde profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir.

TED Antalya Kolejinde öğretmen ve yönetici istihdamı, Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi’nin Ankara’da yürüttüğü yazılı ve mülâkat süreçleriyle sağlanmaktadır.

Düzenli aralıklarla tekrarlanan hizmet içi eğitimlerle öğretmenlerimizin mesleki gelişimleri en üst seviyede tutulmaktadır.

 

 

 İDARİ KADROMUZ

 

AD SOYAD BRANŞ İLETİŞİM
Hakan ÇORTANCIOĞLU Genel Koordinatör ve Ortaokul Müdürü [email protected]
Çilem Çiğdem ŞAHİN Anaokulu ve İlkokul Müdürü [email protected]
Banu BAYINDIR Lise Müdürü [email protected]
Fatma ÇOBANOĞLU İlkokul Müdür Yardımcısı [email protected]
Hümeyra ÖZKAN Ortaokul Müdür Yardımcısı(5-6.Sınıflar) [email protected]
Çağdaş GÜRSOY Ortaokul Müdür Yardımcısı (7-8. Sınıflar) [email protected]
Gültekin POLATKAN Sosyal İşler Müdür Yardımcısı [email protected]
Olcay BOZ Lise Müdür Yardımcısı(9-10.Sınıflar) [email protected]
Mehmet Serhat DEMİR Lise Müdür Yardımcısı(11-12.Sınıflar) [email protected]
Sedef ÇAPAR Okul Öncesi Koordinatörü [email protected]

 

 İLKOKUL ÖĞRETMEN KADROSU 

AD SOYAD BRANŞ İLETİŞİM
PDR & ÖLÇME DEĞ.
H.Gamze ÖZMEN PDR Uzmanı [email protected]
Burcu BULAT PDR Uzmanı [email protected]
Mehmet DELİDUMAN Ölçme Değerlendirme Uzmanı [email protected]
SINIF ÖĞRETMENLERİ
Benan ÇEVEN Okul Öncesi Öğretmeni [email protected]
Asena HAMZAOĞLU Okul Öncesi Öğretmeni [email protected]
Özlem UZUN Okul Öncesi Öğretmeni [email protected]
Burcu BOZKURT Okul Öncesi Öğretmeni [email protected]
İrem Can KANABAKAN Okul Öncesi Öğretmeni [email protected]
Hüseyin SAYIN Koordinatör 1. Sınıf Öğretmeni [email protected]
Saime OKUR 1. Sınıf Öğretmen [email protected]
Şefika SALMAN 1. Sınıf Öğretmeni [email protected]
Selda İLHAN ÇİÇEKÇİ 1. Sınıf Öğretmeni [email protected]
N.Esra BULUT Koordinatör 2. Sınıf Öğretmeni [email protected]
Feti DOĞAN 2. Sınıf Öğretmeni [email protected]
Buse İNALCI 2. Sınıf Öğretmeni [email protected]
Cemile DEMİR 2. Sınıf Öğretmeni [email protected]
Ayten KAYALAR Koordinatör 3. Sınıf Öğretmeni [email protected]
Ümmühan KARACA 3.Sınıf Öğretmeni [email protected]
Şerife ABBAK 3.Sınıf Öğretmeni [email protected]
Emel TAŞKIN 3.Sınıf Öğretmeni [email protected]
Serpil DEMİREL 3. Sınıf Öğretmeni [email protected]
Fatma SÜVARİOĞULLARI Koordinatör 4. Sınıf Öğretmeni [email protected]
Hatice KAYA 4. Sınıf Öğretmeni [email protected]
Sadiye TORBALI 4. Sınıf Öğretmeni [email protected]
Ali KILINÇASLAN 4. Sınıf Öğretmeni [email protected]
Dilek SAĞLAM 4. Sınıf Öğretmeni [email protected]
Başak UZUN Zarafet Eğitmeni [email protected]
YABANCI DİL ÖĞRETMENLERİ (İNGİLİZCE)
Özlem YURTTAŞ İngilizce Öğretmeni & İlkokul Zümre Başkanı [email protected]
Fulya ÖZKAN İngilizce Öğretmeni & Okul Öncesi Koordinatörü [email protected]
Begüm ÜNAL İngilizce Öğretmeni [email protected]
Rezzan KUYUMCU GÖKŞEN İngilizce Öğretmeni [email protected]
M. Merve DEMİREL İngilizce Öğretmeni [email protected]
Sarah YENER İngilizce Öğretmeni [email protected]
Nancy CEBECİ İngilizce Öğretmeni [email protected]
Dakota WALLACE İngilizce Öğretmeni [email protected]
Mario Enrique VARGAS İngilizce Öğretmeni [email protected]
Imane HALIMI YAYLA İngilizce Öğretmeni [email protected]
Simone O’DONNELL İngilizce Öğretmeni [email protected]
Kevin HOWARD İngilizce Öğretmeni [email protected]
Irene WAWERU İngilizce Öğretmeni [email protected]
Thunny BY İngilizce Öğretmeni thunny.[email protected]
Sorifa BEGÜM İngilizce Öğretmeni [email protected]
Sindy ZOLFAGHARI İngilizce Öğretmeni [email protected]
ALMANCA/İSPANYOLCA ÖĞRETMENLERİ
İnci YILMAZ Almanca Öğretmeni & Zümre Başkanı [email protected]
Ender YAMAN Almanca Öğretmeni [email protected]
Meltem DOYURAN Almanca Öğretmeni [email protected]
Pınar AKAN Almanca Öğretmeni [email protected]
Hande ÇÖZEN İspanyolca Öğretmeni & Zümre Başkanı [email protected]
Bahar KUTLU İspanyolca Öğretmeni [email protected]
Seçkin ERDEM ŞENTÜRK İspanyolca Öğretmeni [email protected]
Elif FIRAT İspanyolca Öğretmeni [email protected]
Pamela MORALES MIRANDA İspanyolca Öğretmeni [email protected]
BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLERİ
Neşe ÖZTÜRK Bilişim Teknolojileri Öğretmeni [email protected]
Mehtap ÖZTÜRK Bilişim Teknolojileri Öğretmeni [email protected]
Ömer DEMİRER Bilişim Teknolojileri Öğretmeni [email protected]
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ
Sinem KURŞUN KAYA Beden Eğitimi Öğretmeni & Zümre Başkanı [email protected]
Işıl AŞURECİLER Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]
Hale ADSIZ Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]
Bekir SERİN Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]
Semra IŞIKSOY Satranç Öğretmeni [email protected]
Özgür KARA Halk Dansları [email protected]
GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLERİ
Ceyla SERTEL Görsel Sanatlar Öğretmeni &Zümre Başkanı [email protected]
Gül Banu ÖZSOY Görsel Sanatlar Öğretmeni [email protected]
Burcu DURMUŞ Seramik Öğretmeni [email protected]
MÜZİK ÖĞRETMENLERİ
Damla IŞIN Müzik Öğretmeni & Zümre Başkanı [email protected]
Nuri AYDIN Müzik Öğretmeni [email protected]
DRAMA ÖĞRETMENLERİ
Derviş COŞKUN Drama Öğretmeni [email protected]

 

 ORTAOKUL ÖĞRETMEN KADROSU 

 

AD SOYAD BRANŞ İLETİŞİM
Duygu ÜNAL Sosyal Kültürel Etkinlikler Koordinatörü [email protected]
PDR & ÖLÇME DEĞ.
Pınar ÜNVER Koordinatör PDR Uzmanı [email protected]
Nazar Çisil AKTUĞ KAVAL PDR Uzmanı [email protected]
Fatma ÇELİK Ölçme Değerlendirme Uzmanı [email protected]
TÜRKÇE ÖĞRETMENLERİ
Öznur BÜYÜKKASAP Türkçe Öğretmeni & Zümre Başkanı [email protected]
Hatice ÇAĞLAR Türkçe Öğretmeni [email protected]
Hatice AKSOY TAŞ Türkçe Öğretmeni [email protected]
Kübra GÜNGÖR Türkçe Öğretmeni [email protected]
Hanife ATALAY Türkçe Öğretmeni [email protected]
Derviş COŞKUN Drama Eğitmeni [email protected]
MATEMATİK ÖĞRETMENLERİ
Özlem NAŞŞAR Matematik Öğretmeni & Zümre Başkanı [email protected]
Eylem ERTÜRK Matematik Öğretmeni [email protected]
Şerife ANAÇ Matematik Öğretmeni [email protected]
Nilüfer YASİNCİ Matematik Öğretmeni [email protected]
Çağrı KÖKTAŞ Matematik Öğretmeni [email protected]
Duygu DOLU Matematik Öğretmeni [email protected]
FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENLERİ
Uğur KARABIYIK Fen ve Teknoloji Öğretmeni &. Zümre Başkanı [email protected]
Zeynep POLATKAN Fen ve Teknoloji Öğretmeni- [email protected]
Nida EKEN YILMAZ Fen ve Teknoloji Öğretmeni [email protected]
Hatice Gül TONG Fen ve Teknoloji Öğretmeni [email protected]
Doğan EKEN Fen ve Teknoloji Öğretmeni [email protected]
SOSYAL BİLİMLER ÖĞRETMENLERİ
Melike ÖZCAN Sosyal Bil. Öğretmeni –Zümre Bşk. [email protected]
Özlem BAĞÇİÇEK Sosyal Bilgiler Öğretmeni [email protected]
Tuğba KANDEMİR Sosyal Bilgiler Öğretmeni [email protected]
Semra Gül ZOROĞLU Din Kül. ve Ahlak Bil. Öğretmeni [email protected]
YABANCI DİL ÖĞRETMENLERİ (İNGİLİZCE)
Fatma SEVİNÇ Yabancı Diller Bölüm Başkanı [email protected]
Tuğba AYDIN İngilizce Öğretmeni & Ortaokul Zümre Başkanı [email protected]
Sinecan AYAĞ İngilizce Öğretmeni [email protected]
Ülker ALICI İngilizce Öğretmeni [email protected]
Ceyda ARIKAN İngilizce Öğretmeni [email protected]
Merve PUR İngilizce Öğretmeni [email protected]
Burçin ÇATAL İngilizce Öğretmeni [email protected]
Hülya KARADİZ İngilizce Öğretmeni [email protected]
Tuğba ÇİMEN İngilizce Öğretmeni [email protected]
Gonca BAŞ İngilizce Öğretmeni [email protected]
Fadime Evrim ÖNDER İngilizce Öğretmeni [email protected]
Eliz ERKASAP VACİS İngilizce Öğretmeni [email protected]
Şefika YÜKLÜ İngilizce Öğretmeni [email protected]
Saeedeh ZOLFAGHARİ İngilizce Öğretmeni [email protected]
Antoneo BACHOUR İngilizce Öğretmeni [email protected]
ALMANCA/İSPANYOLCA ÖĞRETMENLERİ
İnci YILMAZ Almanca Öğretmeni & Zümre Başkanı [email protected]
Ender YAMAN Almanca Öğretmeni [email protected]
Meltem DOYURAN Almanca Öğretmeni [email protected]
Pınar BÜLBÜL Almanca Öğretmeni [email protected]
Hande ÇÖZEN İspanyolca Öğretmeni &  Zümre Başkanı [email protected]
Bahar KUTLU İspanyolca Öğretmeni [email protected]
Elif FIRAT İspanyolca Öğretmeni [email protected]
Seçkin ERDEM ŞENTÜRK İspanyolca Öğretmeni [email protected]
Pamela Morales MİRANDA İspanyolca Öğretmeni [email protected]
BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLERİ
Sinan BAL Bilişim Teknolojileri Öğretmeni &Zümre Başkanı [email protected]
Neşe ÖZTÜRK Bilişim Teknolojileri Öğretmeni [email protected]
Ömer DEMİRER Bilişim Teknolojileri Öğretmeni [email protected]
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ
A.Işıl AŞURECİLER Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]
Nazan DORUL Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]
Derya UĞURLU Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]
Hüsnü YÜKSEL Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]
GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLERİ
Ceyla SERTEL Görsel Sanatlar Öğretmeni [email protected]
Atilla Özgün İŞCAN Görsel Sanatlar Öğretmeni [email protected]
MÜZİK ÖĞRETMENLERİ
Ufuk Tan YALÇINKAYA Müzik Öğretmeni [email protected]

 

 LİSE ÖĞRETMEN KADROSU 

 

AD SOYAD BRANŞ İLETİŞİM
PDR & ÖLÇME DEĞ.
ÜMİT TUĞBA GÜNAL PDR Uzmanı [email protected]
ROJDA SARPKAYA PDR Uzmanı [email protected]
GÜNEY SÜRMELİ Ölçme Değerlendirme Uzmanı [email protected]
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞR.
SALİH NURETTİN BAYIRTEPE Edebiyat Öğretmeni & Bölüm Başkanı [email protected]
CANAN YALTKAYA Edebiyat Öğretmeni [email protected]
EMİNE KARAKAŞ Edebiyat Öğretmeni [email protected]
DENİZ BEREKET Edebiyat Öğretmeni [email protected]
ALİ BATUK Edebiyat Öğretmeni [email protected]
MATEMATİK ÖĞRETMENLERİ
ABDULLAH KILINÇ Matematik Öğretmeni & Bölüm Başkanı [email protected]
FEVZİYE ARAS Matematik Öğretmeni [email protected]
RAMAZAN MERCAN Matematik Öğretmeni [email protected]
NİLGÜN BUĞDAY Matematik Öğretmeni [email protected]
FERHAT ÖZOĞLU Matematik Öğretmeni [email protected]
ESRA SARIMEHMETOĞLU Matematik Öğretmeni [email protected]
NİHAT KANDEMİR Matematik Öğretmeni [email protected]
MURAT ÖZŞİMŞİR Matematik Öğretmeni [email protected]
BORA ATAR Matematik Öğretmeni [email protected]
FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENLERİ
EROL KARGI Fizik Öğretmeni & Fen Bilimleri Bölüm Başkanı [email protected]
UĞUR ATILGAN Fizik Öğretmen [email protected]
MUSTAFA BUĞDAY Fizik Öğretmen [email protected]
BİRCE GÜMÜŞ Fizik Öğretmen [email protected]
GÜLAY DEMİRCİ Kimya Öğretmeni & Zümre Başkanı [email protected]
AYŞE BEDELCİ Kimya Öğretmeni [email protected]
ADEM ÖZTOP Kimya Öğretmeni [email protected]
FATMA KARA Kimya Öğretmeni [email protected]
NİHAL KUZU Biyoloji Öğretmeni [email protected]
FEVZİ BULAT Biyoloji Öğretmeni [email protected]
NAZAN AKKULAK Biyoloji Öğretmeni & Zümre Başkanı [email protected]
SOSYAL BİLİMLER ÖĞRETMENLERİ
YELİZ TURGUT Tarih Öğretmeni &  Bölüm Başkanı [email protected]
DİLA DELFİN SEREN Tarih Öğretmeni [email protected]
PAKİZE ATİK YEŞİLYURT Coğrafya Öğretmeni [email protected]
GÖKHAN YILDIZ Coğrafya Öğretmeni [email protected]
EMEL AKIN Felsefe Öğretmeni [email protected]
YUNUS TAŞ Din Kül. Ve Ahlak Bil. [email protected]
YABANCI DİL ÖĞRETMENLERİ
ÖZGE ÖNAL İngilizce Öğretmeni &  Zümre Başkanı [email protected]
TİJEN SEPİCİOĞLU İngilizce Öğretmeni [email protected]
SAKİN SEMA ERAYBAR İngilizce Öğretmeni [email protected]
ESRA TINAZ İngilizce Öğretmeni [email protected]
MESUT YAYLA İngilizce Öğretmeni [email protected]
BRIAN MCPHEE İngilizce Öğretmeni [email protected]
AYŞE ARKAN Almanca Öğretmeni [email protected]
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ
DERYA GÜRSOY Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]
BEKİR SERİN Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]

Ansolon