![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/IMG_9712.jpg)
TED GENEL BAŞKANI SAYIN SELÇUK PEHLİVANOĞLU OKULUMUZDA
6 Haziran 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/2-1.jpeg)
DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ, UÇURTMA ETKİNLİĞİ
8 Haziran 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/IMG_9712.jpg)
TED GENEL BAŞKANI SAYIN SELÇUK PEHLİVANOĞLU OKULUMUZDA
6 Haziran 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/2-1.jpeg)
DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ, UÇURTMA ETKİNLİĞİ
8 Haziran 2022Trafik kurallarını pekiştirmek ve güvenli ulaşım konusunda farkındalık yaratmak amacıyla öğrenciler okulumuza scooter, kay kay ve patenleriyle geldiler. Etkinliğimiz Trafik Parkında ve TED Sokağı’nda gerçekleşti. Öğrencilerimiz çok keyifli zaman geçirdiler.