![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/4-7.jpg)
ALMANCA DRAMA KULÜBÜ SUNDU “LIKEMANN”
17 Şubat 2020![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/11-4.jpg)
“SPORCU & GENÇLİK BULUŞMALARI”
19 Şubat 2020![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/5-8-1200x480.jpg)
TED Isparta Koleji ve okulumuz 11. sınıf öğrencileri arasında “TED’li Olmanın Ayrıcalığı”nı hissedebilme amaçlı, Felsefe konulu bir münazara yarışması düzenlendi.
Okulumuz İsmail Uzun Kültür Salonunda gerçekleşen münazarada; TED Isparta Koleji öğrencileri “İnsan doğaya egemendir” görüşünü, okulumuz öğrencileri de “Doğa insana egemendir ” görüşünü başarıyla savundu. Son derece keyifli geçen münazarayı “Doğa insana egemendir ” görüşünü savunan ekip kazandı.
Yarışma sonunda Lise Müdürümüz Sayın Banu Bayındır, öğrencilere katılım belgelerini takdim ederken, kazanan takımı da Yual Noah Harari’ nin “Homo Deus” adlı kitabıyla ödüllendirdi.