![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/IMG_3095.jpg)
ÇOKSESLİ KOROLARIMIZ ÇALIŞIYOR…
18 Ocak 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/Ekran-Resmi-2021-01-19-15.27.42.png)
Almanca Dersi / Balta girmemiş ormanlardaki hayvanlar.
19 Ocak 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/IMG_3095.jpg)
ÇOKSESLİ KOROLARIMIZ ÇALIŞIYOR…
18 Ocak 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/Ekran-Resmi-2021-01-19-15.27.42.png)
Almanca Dersi / Balta girmemiş ormanlardaki hayvanlar.
19 Ocak 2021TED Antalya Koleji Özel Lisesi öğrencileri “Avrupa Birliği, Erasmus+K229
Okul Ortaklıkları Programı” dahilinde, ortağı olduğumuz “Go Green Projesi” kapsamındaki ortaklarıyla ilk buluşmayı online olarak gerçekleştirdi.
Pandemi nedeniyle online gerçekleşen ilk buluşmada öğrencilerimizle birlikte; Çek Cumhuriyeti, Portekiz, Bulgaristan, Yunanistan ve İspanya’dan öğrenciler okullarını ve ülkelerini tanıttı. İlerleyen zamanda projenin; ülkeler arası hareketlilik şeklinde gerçekleşmesi, iklim değişikliği ve kültürel etkileşim konularında öğrencilerin yüz yüze çalışmalar yapmaları planlandı.
İki yıl sürecek olan projenin; tüm etkinliklerinde kullanılmak üzere gerçekleştirilen “Logo Tasarımı Yarışması” nda öğrencilerimizin hazırladığı logonun birinci seçilmesi okulumuz için gurur verici oldu.