![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/11.jpg)
MİNİKLERİMİZİN ELLERİNDE ÖZENLE HAZIRLANAN TURŞULARIMIZ EVLERDE YERİNİ ALDI…
21 Ekim 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-21-at-10.14.26.jpeg)
WUSHU BALKAN ŞAMPİYONASINDA DERECE
21 Ekim 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/11.jpg)
MİNİKLERİMİZİN ELLERİNDE ÖZENLE HAZIRLANAN TURŞULARIMIZ EVLERDE YERİNİ ALDI…
21 Ekim 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-21-at-10.14.26.jpeg)
WUSHU BALKAN ŞAMPİYONASINDA DERECE
21 Ekim 2022Sınıf öğretmenleri önderliğinde yapılan Çocuk Yogası derslerine tüm öğrencilerimiz severek ve heyecanla katılıyor. Hedefimiz; nefes çalışmaları, dinlenme-rahatlama teknikleri barındıran aktivitelerle beden farkındalığını, yaratıcılığı ve konsantrasyonu arttırmak. Öğrencilerimiz çalışmalar sırasında hem eğleniyor hem açık havada olmanın tadını çıkarıyorlar.
“Sim Dolu Şişelerini” sallayarak derse başlayan miniklerimiz; sakinleşmeyi, hayaller kurmayı, vücut kontrolü sağlama için farklı duruş ve pozları deneyimliyor, öğreniyorlar.
Öğrencilerimizin çıktığı içsel yolculuğun heyecanı tüm yıl devam edecek!