![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/282175973_5263355570398753_5956384252330157415_n.jpeg)
SPORTİF BECERİ VE KOORDİNASYON
1 Haziran 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/EE49EEDD-335D-4C7E-8C5C-CCCB836BACBC.jpeg)
YÜZMEDE DERECE
1 Haziran 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/282175973_5263355570398753_5956384252330157415_n.jpeg)
SPORTİF BECERİ VE KOORDİNASYON
1 Haziran 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/EE49EEDD-335D-4C7E-8C5C-CCCB836BACBC.jpeg)
YÜZMEDE DERECE
1 Haziran 202219 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında yapılan Optimist İl Birinciliği yarışlarında Halim Aras Seren, junior kategorisinde Antalya 1’incisi ve Genel Kategoride Antalya 3’üncüsü olmustur. Duru Daşkaya, kızlarda Antalya 4’üncüsü olmuştur. Sporcularımızı tebrik ediyoruz.