![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/IMG_0316.jpg)
OKULUMUZDA İKAZ ALARM TATBİKATI YAPTIK.
12 Kasım 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/4-4.jpg)
3 BOYUTLU TÜRK BAYRAĞI MODELLEME
14 Kasım 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/2-3-1200x480.jpeg)
Canada Brock Üniversitesi tarafından düzenlenen ve 5 etaptan oluşan Uluslararası Caribou Matematik Yarışması’ nın deneme sınavına 5.,6. Ve 7. Sınıftan toplam 44 öğrenci ile katılım gösterdik.Katılım sertifikaları öğrencilerimize verildi ve yarışmanın diğer aşamaları için başarılar dilendi. Öğrencilerimizi , velilerimizi ve Matematik öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.