![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/1-1-150x150.jpeg)
4.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ İNGİLİZCE QUIZ SHOW YARIŞMASINA KATILDILAR
27 Mart 2024![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/IMG_6988-150x150.jpg)
TED KÜRSÜ’DE BU AY
27 Mart 2024![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/1-5-1200x480.jpg)
ÜÇÜNCÜ SINIFLARIMIZLA “TARIM KÜLTÜRÜ” PANELİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK
Global Schools Programı çerçevesinde üçüncü sınıflarımızın bu ayki konusu “Tarım Kültürü” idi. Öğrencilerimiz besin içeriklerini, farklı kültürlerin besinlerini-nedenlerini ve üretim-dağıtım sürecini çalışmış olup bütün çalışmalar sonunda panele katılmışlardır. Panelin içeriğinde; tarım süreci, topraksız tarım ve pazarlama faaliyetleri yer almaktadır. Panel sonunda öğrencilerimiz, fidan dikimlerini gerçekleştirmiştir.
Panele katkı veren değerli velilerimize çok teşekkür ediyoruz.