![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/07/Ekran-Resmi-2021-07-09-11.57.35.png)
COVID-19 FOTOĞRAF SERGİSİ
9 Temmuz 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/07/Ekran-Resmi-2021-07-16-12.54.58.png)
RESİM SERGİLERİMİZ DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/07/Ekran-Resmi-2021-07-09-11.57.35.png)
COVID-19 FOTOĞRAF SERGİSİ
9 Temmuz 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/07/Ekran-Resmi-2021-07-16-12.54.58.png)
RESİM SERGİLERİMİZ DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2021TED Antalya Koleji Özel Lisesi 2020-2021 eğitim-öğretim yılı mezunlarının özlemle bekledikleri mezuniyet törenini 1 Temmuz’da gerçekleştirdi. TED Antalya Koleji kurucularının, idarecilerinin, öğretmenlerinin ve velilerinin katılımıyla okulumuz bahçesinde pandemi koşullarına uygun düzenlenen, öğrencilik yıllarının dönüm noktalarından biri olan lise mezuniyet törenimizde çoşkulu bir o kadarda duygusal anlar yaşandı.
Mezunlarımız diplomalarını alıp kep atmanın mutluğuyla üniversite eğitimlerine adım attılar.