![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/1.jpg)
MEZUNLAR BULUŞMAMIZ
17 Şubat 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/1.jpeg)
ÖĞRENCİLERİMİZİN KAZAN’DAN GELEN BELGELERİNİ VERDİK.
1 Mart 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/1.jpg)
MEZUNLAR BULUŞMAMIZ
17 Şubat 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/1.jpeg)
ÖĞRENCİLERİMİZİN KAZAN’DAN GELEN BELGELERİNİ VERDİK.
1 Mart 2022JMUN Kulübü öğrencilerimiz, sene başından bu yana sürdürdükleri çalışmalarını pandemi sebebiyle online olarak düzenlenen KOÇ JMUNDP ve BLIS JMUNESCO Konferanslarına katılarak taçlandırdılar. 2 gün boyunca temsil ettikleri delegasyonlardaki problemlere İngilizce tartışarak çözüm arayan öğrencilerimizi gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı kutluyoruz.