EAQUALS AKREDİTASYONU

Okulumuz, Avrupa’da tanınmış bir akreditasyon kurumu olan EAQUALS tarafından dilde mükemmellik sertifikası ile ödüllendirilmiştir.

Mayıs 2022 ‘den bu yana süregelen denetimlerde TED Antalya Koleji İngilizce, Almanca ve de İspanyolca öğretim programlarında EAQUALS akreditasyonu ile ödüllendirilmiştir. Okulumuz aynı zamanda yönetim ve idare, çalışanlar ve öğrencilerle iletişim ve öğrenci servisleri alanlarında da mükemmellik puanı almıştır.

EAQUALS, yabancı dil eğitimi veren okullarda detaylı ve çok boyutlu bir değerlendirme ile beraber dünyada yabancı dilde mükemmelleşmeyi teşvik etmek adına akredite olma imkanını sunar. 1991 yılında kurulan EAQUALS,  Avrupa Konseyi’ne yabancı dil politikalarında rehberlik etmekte olup yabancı dil eğitimine önderlik eden pek çok uluslararası kurumla çalışmaktadır. Bunun birlikte araştırmalar yürütmekte olup müfredat geliştirme, ölçme ve değerlendirme, öğretmen gelişimi ve  akademik yönetim gibi alanlarda detaylı danışmanlık ve eğitim vermektedir. EAQUALS üyesi kurumlar otuzdan fazla ülkede görevlerini yürütmektedir ..

EAQUALS web sayfasından TED Antalya Koleji profiline ulaşmak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

https://www.eaquals.org/our-members/find-a-language-course/ted-antalya-koleji-foreign-languages-department/

EAQUALS  kriterlerine ulaşmak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

https://www.eaquals.org/the-eaquals-quality-standards/

Yabancı dil okulları EAQUALS  akreditasyon sertifikasına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://www.eaquals.org/accreditation/

Websitesi :   www.eaquals.org