![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/CYMERA_20210116_164411.jpg)
ÇEVRİMİÇİ OKUMA ŞENLİĞİ YAPTIK
19 Ocak 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/3-1.jpg)
ONLİNE İNGİLİZCE DERSLERİMİZ DEVAM EDİYOR
21 Ocak 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/CYMERA_20210116_164411.jpg)
ÇEVRİMİÇİ OKUMA ŞENLİĞİ YAPTIK
19 Ocak 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/3-1.jpg)
ONLİNE İNGİLİZCE DERSLERİMİZ DEVAM EDİYOR
21 Ocak 2021Lise öğrencilerimizin dünya sorunları hakkında farkındalık düzeylerini arttırmak ve bunlara çözüm önerileri geliştirebilmeleri amacıyla, 9.sınıf öğrencilerimizden oluşan TED Dünya Vatandaşlığı Kulübü /GCC (Global Citizenship Club) kuruldu.
9.sınıf öğrencilerimiz, 11.sınıfın sonuna kadar bu kulübün tüm çalışmalarına katılırken programları gereği aşağıdaki etkinliklere katılma şansı bulacaklardır. Ayrıca TED Üniversitesi Dünya Vatandaşlığı Yan Dal Programındaki 9 dersi, 3 ders yılı boyunca çalışmalarda kullanacak ve TED Üniversitesi öğretim görevlileri ile de işbirliği yapabilecektir.
Kulüp çalışmaları, pandemi koşulları çerçevesinde kulüp rehber öğretmenleri eşliğinde online olarak başlamıştır.