![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/WhatsApp-Image-2023-09-28-at-13.44.05.jpeg)
TÜRKÇE ZÜMRESİ 26 EYLÜL TÜRK DİL BAYRAMI’NI KUTLADI
30 Eylül 2023![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/385078331_787488236720582_4534956457098526193_n.jpeg)
ULUSLARARASI PINAR RESİM YARIŞMASINDAN ÖDÜL
4 Ekim 2023![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/Ekran-Resmi-2023-10-04-11.11.59-1200x480.png)
DOT DAY KUTLANDI
Peter REYNOLDS’un “Nokta” adlı kitabından esinlenerek yaptığımız “Nokta Günü” okulumuzda geleneksel olarak kutlandı.
1. sınıf öğrencilerimizin Görsel Sanatlar dersinde yaptığı birbirinden özgün noktalar okulumuz bahçesinde metrelerce bez üzerinde sergilendi. Okulumuz Müzik Zümresi tarafından bestelenen “Nokta” şarkısı ile çalışmaların önünde öğrencilerimiz ve Görsel Sanatlar Zümremiz şarkı söyleyip dans ederken günü coşkuyla kutladılar.