![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/WhatsApp-Image-2022-11-11-at-11.03.15.jpeg)
MATEMATİK DERSİNDE ATA’MIZIN İZİ VAR
12 Kasım 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/IMG_0316.jpg)
OKULUMUZDA İKAZ ALARM TATBİKATI YAPTIK.
12 Kasım 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/4-3-1200x480.jpg)
DANSTA DÜNYA DERECELERİ
28-30 Ekim tarihleri arasında Polonya’da yapılan IDO World Couple Dance Championship organizasyonunda öğrencimiz Gaye Ece Erol partneriyle birlikte “Salsa Duos 15-16” kategorisinde Dünya 1.si, “Bachata Duos 15-16” kategorisinde ise Dünya 3.sü VE “Caribbean Show Duos 15-16” kategorisinde Dünya 4.sü; Damla Eylül Aydoğmuş ise aynı organizasyonda partneriyle “Salsa Group 17+” kategorisinde Dünya 2.si ve “Caribbean Show 17+” kategorisinde Dünya 4.sü olmuştur.
Öğrencilerimizi bu büyük başarıları için tebrik ederiz.