Çalışma Takvimi

 

 

TED ANTALYA KOLEJİ

 

Özel Okul Öncesi –İlkokulu –Ortaokulu –Lisesi

2019 – 2020 ÇALIŞMA TAKVİMİ

 

 

YAPILACAK ÇALIŞMALAR BAŞLAMA ve BİTİŞ TARİHLERİ
TED Okulları Koordinatör Müdürler Kurulu 26 Ağustos 2019
Eğitim Bölgeleri “Müdürler Kurulu” Sene Başı Toplantısı 27-29 Ağustos 2019
TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi Öğretmenlerinin

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı İçin Göreve Başlamaları

02 Eylül 2019
TED Antalya Koleji Özel İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi

Yabancı Diller Kur Sınavları

02 Eylül 2019
Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul, İmam-Hatip Ortaokulları, Özel Eğitim Kurumları ve Ortaöğretim Okulları Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Yıllık Planlarının Okullarca Hazırlanması  

02-06 Eylül 2019

TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi Öğretmenlerin Mesleki Eğitim Çalışmaları  

02-06 Eylül 2019

Oryantasyon Çalışmaları Okul Öncesi/1-2-3-4-5-6-7. Sınıflar 02-06 Eylül 2019
Oryantasyon Çalışmaları /9-10-11. Sınıflar 02-04-05 Eylül 2019
8. ve 12.Sınıfların LİDEP ve ÜDEP Programları 02-06 Eylül 2019
Özel Öğretim Kurumlarının, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Gerçekleşen Faaliyet Raporu ile 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Çalışma Planlarının Hazırlanarak, Onay İçin İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine Gönderilmesi  

02-06 Eylül 2019

TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi

Sene Başı Öğretmenler Kurulu Toplantıları

04 Eylül 2019
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE BAŞI ZÜMRE TOPLANTILARI
a)Okul Sınıf/Alan Zümre Toplantısı 03 Eylül 2019
b)Tüm Resmi-Özel Okullarımızda ve Özel Öğretim Kurumlarında, Eğitim Kurumu Sınıf/Alan Zümre Başkanlar Kurulu Toplantısı 04 Eylül 2019
c)İlçe Sınıf/Alan Zümre Başkanları Toplantıları 05 Eylül 2019
d)İl Sınıf/Alan Zümre Başkanları Toplantıları 06 Eylül 2019
a) Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Danışma Komisyonu Toplantısı (İl Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinasyonunda)  

04 Eylül 2019

b) Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri, Okul Yürütme Komisyonu Toplantısı 12-13 Eylül 2019
c) Rehber Öğretmenler Toplantısı

(Bünyesinde RAM bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Koordinasyonunda)

 

17-18 Eylül 2019

Dünya Okuma Yazma Gününün Kutlanması /2.Sınıflar 08 Eylül 2019
TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi

2019 -2020 Eğitim –Öğretim Yılının Başlaması

09 Eylül 2019
İlköğretim Haftası /4.Sınıflar 09-13 Eylül 2019
Ortaöğretim Kurumları Sorumluluk Sınavları 09-13 Eylül 2019
TED Okulları -Kur Belirleme Sınavı /9.Sınıf Öğrencileri 12 Eylül 2019
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü /Sosyal Bilgiler Zümresi 16-22 Eylül 2019
TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul, lisesi Müdürlüklerince,
Yıllık Çalışma Programlarının RAM’a Gönderilmesi
16-27 Eylül 2019
2.DOTDAY /İlkokul Öğrencileri 16 Eylül 2019
Gaziler Günü /Sosyal Bilgiler Zümresi 19 Eylül 2019
Back To School Party /Okul Öncesi Öğrencileri 24 Eylül 2019
TOEFL PRIMARY Placement /4.Sınıflar 27 Eylül 2019
TOEFL JUNİOR Placement /5-7.Sınıflar 28 Eylül 2019
LIKEMAN /Almanca Drama Etkinliği /6-7-8 Kulüp Öğrencileri 30 Eylül 2019
TUMEPA (Kıyı Temizleme Etkinliği) /Lise Öğrencileri ….. Eylül 2019
TED’de Bir Gün Etkinliği /Okul Öncesi -1.Sınıf Velileri 01 Ekim 2019
Sanat ve Spor Kurulu Toplantısı 01-04 Ekim 2019
7. Zekâ ve Yetenek Kongresi (ODTÜ) /Ortaokul Öğrencileri 01-06 Ekim 2019
DŞMUN /Lise MUN Takımı 07-13 Ekim 2019
Karain-Kırkgöz Gezisi /9.Sınıflar 14-20 Ekim 2019
Fasilis-Tahtalı Gezisi /10.Sınıf 14-20 Ekim 2019
UN DAY /JMUN Takımı 24-27 Ekim 2019
Sosyal Sorumluluk Projesi /Kermes /2.-9.-10.Sınıf Öğrencileri 24 Ekim 2019
TED Okulları –Koordinatör Müdürler Toplantısı 25-26 Ekim 2019
CUMHURİYET BAYRAMI /Tören Komitesi 29 Ekim 2019
Özel Öğretim Okullarında Ücretsiz ve İndirimli Okutulan Öğrenci Listelerinin Gönderilmesi 01-22 Kasım 2019
ROYAL AKADEMİ-ABRSM /Müzik Sınavları 02 Kasım 2019
LÖSEV Etkinliği /Lise Öğrencileri 04-10 Kasım 2019
ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ /Tören Komitesi 10 Kasım 2019
Atatürk Haftası /4.Sınıflar 10-16 Kasım 2019
TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul, lisesi Müdürlüklerince,
1. Dönem Ders Dağıtım Çizelgelerinin Onay İçin İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine Gönderilmesi
 

11-15 Kasım 2019

AYÇOV Kermesi /7-8. Sınıf Öğrencileri 11-17 Kasım 2019
Katı Sıvı Atık Tesisi Gezisi /11.Sınıflar 11-17 Kasım 2019
Ş.Ö.K. /5 – 9.Sınıflar 11 Kasım 2019
Ş.Ö.K. /6 – 10.Sınıflar 12 Kasım 2019
Ş.Ö.K. /7 – 11.Sınıflar 13 Kasım 2019
Ş.Ö.K. /8.Sınıflar 14 Kasım 2019
TED Antalya Koleji Özel İlkokulu ve Ortaokulu /Okul Aile Birliği Genel Kurulu 16 Kasım 2019
TED Antalya Koleji Özel İlkokulu ve Ortaokulu /Veli Bilgilendirme Toplantıları 18-21 Kasım 2019
TED Antalya Koleji Özel Lisesi /Okul Aile Birliği Genel Kurulu 18 Kasım 2019
TED Antalya Koleji Özel Lisesi /Veli Bilgilendirme Toplantıları 18-21 Kasım 2019
TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi

1. Dönem Ara Tatili

18-22 Kasım 2019
Royal Akademi-ABRSM /Müzik Sınavları /İlk-Orta-Lise Öğrencileri 18-24 Kasım 2019
“Canım Öğretmenim” Resim Yarışması ve Sergisi /Ortaokul ve Lise Öğrencileri 18-24 Kasım 2019
Öğretmenler Günü /3. Sınıflar Zümresi 24 Kasım 2019
TED Okulları Fotoğraf Yarışması /İspanyolca 5-6-7-8.Sınıf Öğrencileri 25-30 Kasım 2019
BİLKENT MUN /Lise MUN Takımı …. Kasım 2019
Anıtkabir -Ankara Gezisi /6.Sınıflar ….. Kasım 2019
“Ben Ruhi Bey. Nasılım?” Adlı Oyun /Lise Öğrencileri …..  Kasım 2019
Antalya Arkeoloji Müzesi Gezisi /9.Sınıflar 2-8 Aralık 2019
Dünya Engelliler Günü /Beden Eğitimi Zümresi 03 Aralık 2019
TED Okulları -Temel Beceri Uygulaması /3-4-5-6-7-8.Sınıflar 06 Aralık 2019
Ankara MCMUN /Lise MUN Takımı 13-16 Aralık 2019
İstanbul Enka MUN /Lise MUN Takımı 13-16 Aralık 2019
Yazar Mavisel Yener Atölye Çalışmaları /5.Sınıf Öğrencileri 16-22 Aralık 2019
İzmir SEV WORLD SCHOOLAR CUP /6-7.Sınıf Öğrencileri 16-22 Aralık 2019
Sanat ve Spor Kurulu Toplantısı 23-27 Aralık 2019
AYÇOV Yeni Yıl Partisi /Kulüp Öğrencileri ve 8. Sınıflar 23-29 Aralık 2019
“Evvel Zaman İçinde” Müzikal Drama /Okul Öncesi Öğrencileri ….. Aralık 2019
“Atatürk’ün İleri Görüşlülüğü” Resim Yarışması /Ortaokul Öğrencileri ….. Aralık 2019
Yılbaşı Tatili (Resmi Tatil) 01 Ocak 2020
TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi
Ücretlerinin Tespiti ve Sisteme Girilmesi
02 Ocak -31 Mayıs 2020
“ART SPOT” İngilizce Tiyatro /Okul Öncesi-1-2-3-4.Sınıflar 06-12 Ocak 2020
İstanbul HİSAR MUN / Lise Almanca ve İspanyolca Öğrencileri 06-12 Ocak 2020
TED Antalya Koleji Özel Ortaokulu /Öğrenci Davranışları Değerlendirme Kurulu Toplantıları 13-15 Ocak 2020
Spelling Bee Yarışması /2-3-4.Sınıflar 13-15 Ocak 2020
Kitap Okuma Yarışması /5-6.Sınıflar 13-19 Ocak 2020
TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi

2019 -2020 Eğitim Öğretim yılı / 1. Döneminin Sona Ermesi

17 Ocak 2020
TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi

2019 -2020 Eğitim Öğretim yılı / Yarıyıl Tatili

20-31 Ocak 2020
Eğitim Bölgesi Koordinatör Müdürler Kurulu Toplantıları 27-31 Ocak 2020
Ortaöğretim Kurumlarında Ders Seçimleri İle İlgili İş ve İşlemler Bakanlıkça Belirlenen Tarihlerde
Akvaryum Geri Dönüşüm Sergisi /İlk-Orta-Lise Öğrencileri ….. Ocak 2020
Coğrafya Olimpiyatları /Lise Öğrencileri ….. Ocak 2020
NASA /Amerika Gezisi /Lise Öğrencileri ….. Ocak 2020
TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi

2019 -2020 Eğitim Öğretim yılı 2. Döneminin Başlaması

03 Şubat 2020
Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu 03-07 Şubat 2020
Ortaöğretim Okullarının Sorumluluk Sınavları 03-09 Şubat 2020
TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi

Şube Öğretmenler Kurulu Toplantıları

06 Şubat 2020
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2.DÖNEM BAŞI ZÜMRE TOPLANTILARI
a)Okul Sınıf/Alan Zümre Toplantısı 04-05 Şubat 2020
b)Tüm Resmi-Özel Okullarımızda ve Özel Öğretim Kurumlarında, Eğitim Kurumu Sınıf/Alan Zümre Başkanlar Kurulu Toplantısı 07 Şubat 2020
c)İlçe Sınıf/Alan Zümre Başkanları Toplantıları 10-11 Şubat 2020
d)İl Sınıf/Alan Zümre Başkanları Toplantıları 12-14 Şubat 2020
a)Rehberlik Hizmetleri Okul Yürütme Komisyonu 2.Dönem Toplantısı 10-14 Şubat 2020
b)Rehber Öğretmenler Toplantısı

(Bünyesinde RAM bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Koordinasyonunda)

17-21 Şubat 2020
İzmir SEV JMUN /JMUN Takımı 10-16 Şubat 2020
“UNESCO Dünya Mirası Listesinde Yer Alan Doğal ve Kültürel Zenginliklerimiz”
Coğrafya Sunumu /11.Sınıflar
10-16 Şubat 2020
Ankara BLİS JMUNESCO /JMUN Takımı 17-23 Şubat 2020
Liseler Arası Felsefe Münazarası /TED Isparta Lisesi Öğrencileriyle 17-23 Şubat 2019
DUBBİNG FEST /5.Sınıf Öğrencileri 17-23 Şubat 2020
100. Gün Kutlaması /Okul Öncesi Öğrencileri 18 Şubat 2020
TED Okulları –Tam Eğitim Bursu Sınavı (TEB) 22 Şubat 2020
“MONET Kültür Sergisi” /4.Sınıf Öğrencileri ….. Şubat 2020
Sanat ve Spor Kurulu Toplantısı 02-06 Mart 2020
TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi

2. Dönem Ders Dağıtım Çizelgelerinin Onay İçin İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine Gönderilmesi

 

02-27 Mart 2020

Junior Enka Youth Forum /5-6-7.sınıf Kulüp Öğrencileri 02-06 Mart 2020
Antalya’nın Fethi /Sosyal Bilgiler Zümresi 05 Mart 2020
Spring Festival /Okul Öncesi Öğrencileri 05-06 Mart 2020
ATATÜRK’ÜN ANTALYA’YA GELİŞİ /3 -4.Sınıflar 06 Mart 2020
Paris PACMUN /6-7.Sınıf Öğrencileri 09-15 Mart 2020
FASCHİNG Etkinliği /5.Sınıflar 09-15 Mart 2020
İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA GÜNÜ
 /6-7.Sınıflar
12 Mart 2020
Dünya “Pİ Günü” Etkinlikleri /Matematik Zümresi 13 Mart 2020
“ARTSPOT” İngilizce Tiyatro /5-6-7-8.Sınıflar 16-22 Mart 2020
“WORLD HAPPİNESS DAY” /6.Sınıflar 16-22 Mart 2020
ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLER GÜNÜ /İlk-Orta-Lise Öğrencileri 18 Mart 2020
TUBİTAK Bölge Sergisi /Ortaokul Takımı 23-29 Mart 2020
İstanbul KOÇ – WORLD SCHOOLAR CUP /6-7.Sınıf Kulüp Öğrencileri 23-29 Mart 2020
Torunumla Bir Gün Etkinliği /Okul Öncesi Öğrencileri 25-26 Mart 2020
Ş.Ö.K. /5 – 9.Sınıflar 30 Mart 2019
Ş.Ö.K. /6 – 10.Sınıflar 31 Mart 2019
RCIMUN Robert Koleji /Lise Öğrencileri …… Mart 2020
Almanya-İspanya Kültür Gezisi /Ortaokul Öğrencileri …… Mart 2020
TED Okulları –Dünya Vatandaşlığı Zirvesi …… Mart 2020
Kültür Sergisi /3.Sınıflar …… Mart 2020
Roma Müzik Festivali /Lise Atatürk Gençleri Korosu …… Mart 2020
FİZY Müzik Yarışması /Lise Öğrencileri …… Mart 2020
Şiir Dinletisi -TDE Zümresi /Lise Öğrencileri …… Mart 2020
Ş.Ö.K. /7 – 11.Sınıflar 01 Nisan 2019
Ş.Ö.K. /8.Sınıflar 02 Nisan 2019
TED Okulları -Level Exit Exam (LEE) –End Of Year (EYE) /4-5-6-7-8-10.Sınıflar 02 Nisan 2020
TED Antalya Koleji Özel İlkokulu ve Ortaokulu

Veli Bilgilendirme Semineri ve Toplantısı /İlkokul ve Ortaokul Velileri

04 Nisan 2020
TED Okulları -XI. ELT Konferansı Ankara 06-08 Nisan 2020
TED Antalya Koleji Özel Lisesi /Veli Bilgilendirme Semineri ve Toplantısı 06-09 Nisan 2020
TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi

2. Dönem Ara Tatili

06-10 Nisan 2020
TUBİTAK Final Sergisi /Lise Öğrencileri 06-12 Nisan 2020
“Tarihin Sıfır Noktası” Göbeklitepe Kültür Gezisi /9.Sınıflar 06-12 Nisan 2020
Ankara Üniversiteleri Tanıtım Gezisi /10.Sınıf Öğrencileri 09-10 Nisan 2020
İstanbul Üniversiteleri Tanıtım Gezisi /11.Sınıf Öğrencileri 09-10 Nisan 2020
Kitap Okuma Yarışması /5-6.Sınıflar 13-19 Nisan 2020
PHONICS BEE Yarışması /Okul Öncesi Öğrencileri 13-19 Nisan 2020
İTÜ JMUN /6-7.Sınıf Kulüp Öğrencileri 13-19 Nisan 2020
Muratpaşa Belediyesi Çevre Festivaline Katılım /Lise Öğrencileri 19-21 Nisan 2020
Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında İl Ücret Tespit Komisyon Toplantısı 20-24 Nisan 2020
2.Yabancı Diller Festivali /3-4.Sınıf Almanca ve İspanyolca Öğrencileri 20-26 Nisan 2020
TUBİTAK Final Sergisi /Ortaokul Öğrencileri 20-26 Nisan 2020
Matematik Proje Sergisi /9-10.Sınıf Öğrencileri 20-26 Nisan 2020
WORLD EARTH DAY /5.Sınıf Öğrencileri 20-26 Nisan 2020
Latin Günü /5.Sınıflar 20-26 Nisan 2020
Budapeşte BIMUN /Lise Öğrencileri 20-26 Nisan 2020
ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI /Tören Komitesi 23 Nisan 2020
14. UÇURTMA ŞENLİĞİMİZ /Falez-2 Park 23 Nisan 2020
MEV Aziz Sancar Proje Yarışması /Lise Öğrencileri 24 Nisan 2020
TAJMUN /Ortaokul Öğrencileri 24-26 Nisan 2020
Türk Zekâ Vakfı Yarışması–ODTÜ /Ortaokul Öğrencileri 27-30 Nisan 2020
Sanat ve Spor Kurulu Toplantısı 27-30 Nisan 2020
TAMUN’20 /Lise Öğrencileri 01-04 Mayıs 2020
Sahne Tozu Tiyatro Kulübü Gösterisi /3-4.Sınıf Öğrencileri …. Nisan 2020
Sahne Tozu Tiyatro Kulübü Gösterisi /5-6.Sınıf Öğrencileri …. Nisan 2020
Atatürk Çocukları Konseri / İlkokul Öğrencileri …. Nisan 2020
TED Ankara Münazara Yarışması /Lise Öğrencileri …. Nisan 2020
Münazara Yarışması -TDE ve Felsefe Zümreleri /Lise Öğrencileri …. Nisan 2020
Konya MASTERCLASS Atom Fiziği Etkinliği /Lise Öğrencileri …. Nisan 2020
Emek ve Dayanışma Günü (Resmi Tatil) 01 Mayıs 2020
TUBİTAK Matematik Bilim Olimpiyatları -Akdeniz Üniversitesi /Ortaokul Öğrencileri 01-03 Mayıs 2020
Tasarım ve Proje Sergisi ve Proje Günleri /6-7.Sınıflar 01-03 Mayıs 2020
TOEFL PRIMARY Exit /4.Sınıflar 02 Mayıs 2019
Almanca Drama Gösterisi /6-7-8.Sınıf Öğrencileri 04-10 Mayıs 2020
Ankara Genç Eleştirmenler Sempozyumu /Almanca ve İspanyolca Lise Öğrencileri 04-10 Mayıs 2020
TOEFL JUNİOR Exit /5-7.Sınıflar 09 Mayıs 2019
5. LOUD HOUSE Etkinliği /4.Sınıflar 09-10 Mayıs 2020
Engelliler Haftası /Beden Eğitimi Zümresi 10-16 Mayıs 2020
TED Okulları Olimpiyatları /İlkokul ve Ortaokul Öğrencileri 11-17 Mayıs 2020
MEF Okulları Uluslararası Proje Yarışması /Lise Öğrencileri 11-17 Mayıs 2020
Antalya MEM Proje yarışması /Lise Öğrencileri 11-17 Mayıs 2020
Matematik Olimpiyatları Sınavı /Lise Öğrencileri 11-17 Mayıs 2020
MATHLETICKS DAY /Lise Öğrencileri 11-17 Mayıs 2020
CERN Gezisi /Lise Öğrencileri 11-17 Mayıs 2020
DELE Sınavları /7 ve 10.Sınıflar 15-16 Mayıs 2020
TOEFL PRIMARY Placement /4.Sınıflar 16 Mayıs 2020
Çanakkale Gezisi /7.Sınıflar 17-19 Mayıs 2020
19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI /Tören Komitesi 19 Mayıs 2020
Ramazan Bayramı Tatili 24-26 Mayıs 2020
TED Ankara Koleji Akıl Oyunları (Türk Beyin Takımı) /Ortaokul Öğrencileri 25-31 Mayıs 2020
15. KURU FASULYE ŞENLİĞİMİZ 30 Mayıs 2020
Portfolyo Sunumları /Okul Öncesi Öğrencileri 1.Grup 30 Mayıs 2020
Portfolyo Sunumları /1.Sınıf Öğrencileri …. Mayıs 2020
ROYAL AKADEMİ Müzik Sınavları /İlk-Orta-Lise Öğrencileri …. Mayıs 2020
SANSEV Müzik Festivali /3-4.Sınıflar …. Mayıs 2020
Atatürk Gençleri Korosu Konseri /Lise Öğrencileri …. Mayıs 2020
TALUF Ulusal Forum Türkçe /Lise Öğrencileri …. Mayıs 2020
İngilizce Müzikal /3-4.Sınıf Öğrencileri 06 Haziran 2020
13. SANAT GECEMİZ 04 & 05 Haziran 2020
Portfolyo Sunumları /Okul Öncesi Öğrencileri 2.Grup 06 Haziran 2020
Psikolojik Danışma ve Rehberlik Hizmetleri Okul Yürütme Komisyonu Yıl Sonu Toplantısı 08-12 Haziran 2020
OKSEF Uluslararası Proje yarışması /Lise Öğrencileri 08-14 Haziran 2020
Almanca ve İspanyolca Lise Kur Belirleme Sınavı /8.Sınıflar 10 Haziran 2020
8. Sınıflar Sene Sonu Yemeği 12 Haziran 2020
TED Antalya Koleji Özel Ortaokulu Yılsonu Şube Öğretmenler Kurulu (ŞÖK), Öğrenci Davranışlarını Değerlendirme Kurulu Toplantıları  

15-17 Haziran 2020

Ortaöğretim Okullarının Sorumluluk Sınavları 15-19 Haziran 2020
10. KEP GİYME ve MEZUNİYET TÖRENİ /12.Sınıf Öğrencileri 17 Haziran 2020
TED Antalya Koleji Özel Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lisesi

2019 -2020 Ders Yılının Sona Ermesi /Karne ve Ödül Töreni

19 Haziran 2020
Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Danışma Kurulu Toplantısı 22 Haziran 2020
TED Antalya Koleji Özel Anaokulu, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi

Sene Sonu Öğretmenler Kurulu Toplantıları

22 Haziran 2020
TED Antalya Koleji Özel Lisesi Ödül ve Disiplin Olaylarına Ait Bilgi/Veriler Öğretim Yılı Sonunda, Strateji Geliştirme Başkanlığı Tarafından Elektronik Ortamda Oluşturulan Web Sayfasına İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerin Bilgisi ve Elektronik Ortamdaki Onay ile

Okul/Kurum Müdürlüklerince İşlenmesi

 

22-26 Haziran 2020

Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu 22-26 Haziran 2020
TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi

Öğretmenlerinin Mesleki Çalışmaları

22-30 Haziran 2020
Rehber Öğretmenler Toplantısı

(Bünyesinde RAM bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Koordinasyonunda)

 

23-26 Haziran 2020

12. Sınıflar /Mezuniyet Balosu 23 Haziran 2020
DERS KESİMİ ZÜMRE TOPLANTILARI
a)Okul Sınıf/Alan Zümre Toplantısı 23 Haziran 2020
b)Tüm Resmi-Özel Okullarımızda ve Özel Öğretim Kurumlarında, Eğitim Kurumu Sınıf/Alan Zümre Başkanlar Kurulu Toplantısı 24 Haziran 2020
c)İlçe Sınıf/Alan Zümre Başkanları Toplantıları 25 Haziran 2020
d)İl Sınıf/Alan Zümre Başkanları Toplantıları 26 Haziran 2020
Doğu Karadeniz Gezisi /8.Sınıf Öğrencileri …. Haziran 2020
GOETHE Sınavları /7. Ve 10.Sınıflar …. Haziran 2020
TED Ankara MUN /Lise Mun Takımı …. Haziran 2020
TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi Müdürlüklerince Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Yıl Sonu Çalışma Raporlarının Hazırlanarak Mebbis sistemine işlenmesi Bakanlıkça Belirlenen Tarihlerde
9. sınıftan 10. Sınıfa Geçen Öğrenciler İçin, Mesleki Alan Seçimi İle İlgili İş ve İşlemler Bakanlıkça Belirlenen Süreçler İçinde
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi Özel Eğitim Okullarına Kayıt-Kabul İşlemlerinin Başlatılması Bakanlıkça Belirlenecek Tarihlerde
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı 01 Temmuz 2020
TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi
Öğretmenlerinin Tatile Girmesi
01 Temmuz 2020
Antalya’nın Kurtuluşu 7Beden Eğitimi Zümresi 05 Temmuz 2020
15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma ve Birlik ve Beraberlik Günü (Resmi Tatil) 15 Temmuz 2020
Kurban Bayramı Tatili 31 Temmuz -03 Ağustos 2020
Zafer Bayramı 30 Ağustos 2020
TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi Öğretmenlerinin

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı İçin Göreve Başlamaları

01 Eylül 2020
TED Antalya Koleji Özel Okul Öncesi, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi Öğretmenlerinin Mesleki Eğitim Çalışmaları 01-04 Eylül 2020
2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılının Başlaması 07 Eylül 2022lül 2020
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Rehberlik ve Psikolojik Danışma Servisleri Yıl Sonu Çalışma Raporları ile RAM Yılsonu Çalışma Raporlarının İlimize Bağlı Tüm Özel ve Resmi Okul/Kurumlar Tarafından Elektronik Ortamda Sisteme İşlenmesi

Bakanlıkça Belirlenen Tarihlerde

 

 


Ansolon