![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/F5830CD6-6370-419A-A022-075A945D346F.jpeg)
ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN EMRE ÇALIŞKAN’A ZİYARET
25 Nisan 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/sari-2.jpg)
SATRANÇ TURNUVASI OKUL ÖNCESİ
25 Nisan 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/F5830CD6-6370-419A-A022-075A945D346F.jpeg)
ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN EMRE ÇALIŞKAN’A ZİYARET
25 Nisan 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/sari-2.jpg)
SATRANÇ TURNUVASI OKUL ÖNCESİ
25 Nisan 202220 Mayıs 2022 tarihinde Ankara’da yapılacak Milli Eğitim Vakfı Aziz Sancar Fen Bilimleri Proje yarışmasına, bu yıl okulumuzdan 2 proje finalist olarak katılmaya hak kazanmıştır. Kimya dalında Gülay Demirci hocamız ve proje öğrencilerimiz Eylül Akça-Eylül Boz’u, Fizik dalında Mustafa Buğday hocamız ve öğrencilerimiz Nehir Sert-Nurgül Eylül Dıvrak’ı tebrik eder başarılar dileriz.