“ŞİLT YAĞMURU” İLE TATİLE GİRDİK

Okulumuz öğrenci ve öğretmenlerinin 2018-2019 eğitim - öğretim yılı boyunca “Akademik, Sanatsal ve Sportif” alanlarda elde ettiği “Antalya, Türkiye ve Dünya” çapındaki başarılar 155 adet şiltle ödüllendirildi.

Tören başlangıcında Atatürk ve şehitlerimiz adına Saygı Duruşunda bulunuldu ve devamında İstiklal Marşımız coşkuyla söylendi. Program, Ortaokul Okul Aile Birliği Başkanı Sayın Prof. Dr. Cem Açıkbaş’ın ve İlkokul Müdürümüz Sayın Çilem Çiğdem Büyükuncu’nun hoş geldiniz ve günün anlamını içeren konuşmalarıyla devam etti. Daha sonra ortaokulumuzu 1.-2.-3. olarak bitiren 8.sınıf öğrencilerimize, TED Genel Merkezinin yolladığı hediye ve başarı sertifikaları verildi. Miraç Alp adlı lise öğrencimizin, yardımseverlik konusundaki davranışları nedeniyle “Lise Onur Kurulu” nun verdiği “Onur Belgesi”ni Kurucumuz Sayın İzzet Uzun kendisine takdim etti. Devamında “Akademik, Sanatsal ve Sportif” alanlarda katıldıkları yarışmalarda derece alan tüm öğrencilere ve onlara emek veren öğretmenlerine, başarı şiltleri alkışlar eşliğinde takdim edildi.

Tören sonrasında sınıflarında karnelerini alan tüm öğrenciler, arkadaşları ve öğretmenlerine mutluluk dolu gözlerle “İyi Tatiller” dileyerek vedalaştı.Tüm Haberler© Copyright 2005 - 2019 / TED Antalya Koleji